Pakeliui su klasika. Edita Mildažytė: gyvename, kiek mums skirta, tik svarbu, ką po savęs paliekame

Pakeliui su klasika

2021.03.02 16:05

Pakeliui su klasika. Edita Mildažytė: gyvename, kiek mums skirta, tik svarbu, ką po savęs paliekame

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Naujose erdvėse Lietuvos nacionalinis muziejus ketina pasakoti istorijas. „Mes norime šiuolaikiniam žmogui pasakoti istorijas apie mūsų praeitį, moderniai kalbėti apie liaudies meną ir etnografiją“,– apie naują padalinį „Istorijų namai“ pasakoja muziejaus direktorė Rūta Kačkutė.

Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatė šokėja, šokio pedagogė, choreografė Agnija Šeiko: apie šokį kopose, industrinėse erdvėse ir pasaulį keičiantį meną.

Ievos Buinevičiūtės pasakojimas apie muziką kine.

Garsi televizijos laidų vedėja, prodiuserė, žurnalistė, filmų kūrėja Edita Mildažytė švenčia 55-ąjį gimtadienį. Baigusi žurnalistiką dirbo įvairiose televizijos laidose, prodiusavo visuomeninius projektus, rengė koncertus. Kokie darbai paliko didžiausią pėdsaką, ką kurdama jaučia didžiausią džiaugsmą? Laidos dalyje „Be kaukių“ – pokalbis su Edita Mildažyte.

Ved. Jolanta Kryževičienė ir Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.