Laba diena, Lietuva. Vietoj pagarbių diskusijų – neapykantos kalba: kodėl nemokame pasisakyti jautriomis temomis?

Audringos diskusijos ir jautrios temos. Apie tai, kodėl vietoj pagarbaus bendravimo dažnai pasipila neapykantos kalba pasakoja Vilniaus politikos analizės instituto atstovas Donatas Puslys.

Lietuvoje – peticijų metas. Apie tai, ką jos reiškia ir kokią galią turi pasakoja Seimo peticijų komisijos pirmininkas Edmundas Pupinis.

Apie politinę krizę Armėnijoje daugiau pasakoja užsienio naujienų redaktorius Vykintas Pugačiauskas.

Ketvirtas pagal susirgimų statistiką ir antras pagal mirtingumą – storosios žarnos vėžys. Apie jį daugiau pasakoja Nacionalinio vėžio instituto chirurgas dr. Audrius Dulskas ir Nacionalinio vėžio instituto gydytoja gastroenterologė Inga Kildušienė.

Karo akademijos politologė Jūratė Novagrockienė apžvelgia Lietuvos politines aktualijas.

Ugniagesiai gelbėtojai įspėja, kad lipti ant ledo pavojinga. Kolegė Jūratė Anilionytė prie Kauno marių stebėjo ugniagesius gelbėtojus, kurie mokė, kaip gelbėtis įlūžus.

Gamtininkas Almantas Kulbis apie pirmąsias pavasario apraiškas gamtoje.

Prasidėjusi pavasarinei paukščių migracijai veterinarijos specialistai įspėja apie didėjančią paukščių gripo grėsmę. Kad galimas užkratas neplistų per pašarus, Kaune prie grūdų saugyklų skraidantys laukiniai paukščiai baidomi lazerių šviesomis ir paukščių garsais. Ar tokios priemonės veiksmingos domėjosi reporterė Kristina Karlonė.

Socialinių tinklų apžvalga.

Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau