Nenušaunami siužetai. Nesuprastos detalės

Nenušaunami siužetai

2021.03.01 18:12

Nenušaunami siužetai. Nesuprastos detalės

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ar gali būti laikomas geru detektyvas, jei jame yra skaitytojui ne visai suprantamų detalių? Juo labiau – jei ne visai aiški jo atomazga? Tokie detektyvai kaip tyčia pasitaikė laidos vedėjams, ir jie, užuot kaip visad aptarinėję abiejų perskaitytas knygas, nutarė pasidalyti mintimis apie kiekvienam iš jų keistą, įspūdį palikusius detektyvus, pakeliui dar pažadėdami kitose laidose pateikti būtinų perskaityti klasikinių detektyvų kanoną ir sutardami, kad pasakoti apie detektyvus, išvengiant spoilerių, dar sunkiau negu apie kitas knygas ar filmus. Netyčia sutapo, kad laidoje aptariami detektyvai visiškai iškrinta iš pagrindinio anglakalbės literatūros srauto.

Šioje laidoje vedėjai prašo klausytojų, pasinaudojusių laidoje pateiktomis rekomendacijomis arba turinčių klausimų ir pageidavimų, parašyti komentarus laidai skirtame Facebook įraše, paskyroje LRT RADIJAS - https://bit.ly/3dUZJfh

Rekomendacijos: Riku Onda „The Aosawa Murders“, Max Seeck „Raganų medžioklė“, Netflix rodomas Liuksemburgo detektyvinis serialas „Capitani“.

Ved. Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Laidoje du patyrę detektyvų skaitytojai aptaria detektyvinių romanų būsenas pasaulyje ir Lietuvoje, pakeliui užkabindami ir naujienas iš kinematografinių detektyvų pasaulio. Laida transliuojama pirmadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Nenušaunami siužetai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.