60 minučių. Verslas prašo valdžios kompensacijų už COVID-19 testus

60 minučių

2021.03.01 17:05

60 minučių. Verslas prašo valdžios kompensacijų už COVID-19 testus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija siūlo sudaryti darbo grupę, kuri turėtų nuspręsti, kaip padidinti koronaviruso testavimo apimtis. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė po komisijos posėdžio sakė, kad pagal testavimo apimtis esame 20 vietoje Europos Sąjungoje.

Verslas tikina, kad per brangu apmokėti darbuotojų koronaviruso testus, todėl prašo valdžios šias išlaidas kompensuoti. Darbdavių organizacijos siūlo įvairius galimus kompensavimo būdus, tačiau valdžios atsakymų kol kas neišgirdo.

Prezidentas Gitanas Nausėda nereiškia konkrečios pozicijos dėl to, ar Stambulo konvencija turėtų būti ratifikuota, ar ne, bet diskusijos dėl jos esą nuvilia. G.Nausėda, pirmadienį viešėdamas Kaune, išreiškė palaikymą kunigui Algirdui Toliatui, socialiniame tinkle pasidalijusiam raginimu pasirašyti peticiją prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą.Dar prezidentas pareiškė, kad Vyriausybė turėtų sutelkti dėmesį į koronaviruso krizės valdymą, užuot eskalavus diskusijas apie Lietuvos atstovavimą Europos Vadovų Taryboje.

Seimo pirmininkė su vizitu vieši Latvijoje.

Priklausomybių ligų ekspertai teigia, kad siekiant stabdyti ŽIV infekcijos plitimą įkalinimo įstaigose, įkalintiesiems reikia suteikti tokias pačias paslaugas kaip ir esantiems laisvėje.

Nuo kovo 1 dienos už paveldėto ar dovanų gauto nekilnojamojo turto įregistravimą reikės mokėti mažiau.

Jungtinėse Valstijose išdalyti "Oskarų" pranašais vadinami "Auksiniai gaubliai.

Ved. Deividas Jursevičius

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.