Džiazo pasažai. Muzikinė kelionė žvaigždynais su pianisto Chriso Pattishallo perkurta „Zodiako siuita“

Džiazo pasažai

2021.02.28 15:05

Džiazo pasažai. Muzikinė kelionė žvaigždynais su pianisto Chriso Pattishallo perkurta „Zodiako siuita“

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Neblogai džiazo pasaulyje žinomas pianistas Chrisas Pattishallas debiutiniam albumui pasirinko Mary Lou Williams „Zodiako siuitą“. 1945-aisiais sukurta „modernistiniu šedevru“ vadinama siuita savojo atgimimo sulaukė tik 21-ame amžiuje. Sugrąžindamas į skambesio lauką šį kūrinį, jaunasis pianistas, kompozitorius ir konceptualistas klausytojus kviečia prisiminti džiazo istorijos paraštėse likusią fantastišką kūrėją – pianistę, kompozitorę, aranžuotoją Mary Lou Williams.

Džiazo pasažuose girdėsime fragmentus iš naujojo, puikių įvertinimų sulaukusio Chriso Pattishallo albumo, išgirsime ir pačią autorę – Mary Lou Williams.

Ved. Jūratė Kučinskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Džiazo pasažai – laida ne tik džiazo mėgėjams, bet ir tiems, kurių ausys, mintys ir širdys atviros naujiems muzikiniams nuotykiams. Spalvinga džiazo asmenybių galerija, kelionės džiazo istorijos vingiais, garbinga džiazo praeitis ir karščiausios šio žanro naujienos, modernūs garsovaizdžiai ir nostalgiškas senojo džiazo skambesys. Laida transliuojama sekmadieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Džiazo pasažai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.