Pasaulio 5. Permąstant globalizaciją, arba kaip pandemija keičia tarpusavio priklausomybes

Pasaulio 5

2021.02.28 12:10

Pasaulio 5. Permąstant globalizaciją, arba kaip pandemija keičia tarpusavio priklausomybes

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Pasaulis po pandemijos nebebus toks pat“ – šią mintį ne kartą girdėjome klausydami diskusijų apie tai, kokius ilgalaikius pokyčius kiekvienam mūsų, o taip pat visiems kartu atneš COVID-19. Kovo 11 d. sueis lygiai metai nuo tada, kai Pasaulio sveikatos organizacija koronaviruso plitimą įvardijo esant pandemija.

Šioje laidoje apie tai, kokią įtaką koronavirusas daro reiškiniui, kuris didžiąja dalimi ir nulėmė tai, kad jo pilitimas tapo pandemija – globalizacijai. Kokius struktūrinius pokyčius pandemija skatina ekonominės ir politinės globalizacijos požiūriu?

Į šiuos ir kitus klausimus atsako Oksfordo universiteto Martino mokyklos profesorius, knygų apie globalizaciją autorius Ianas Goldinas bei VU TSPMI profesorius Ramūnas Vilpišauskas.

Ved. Lukas Kivita

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Pasaulio 5“ – svarbiausių tarptautinių aktualijų analizė, kurioje klausimus užduodate ne tik mes, bet ir klausytojai. Įvykius aptariame penkiais pjūviais, kuriuos diktuoja LRT radijo klausytojai ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai. Atsakymų į jūsų klausimus padės ieškoti politologai, apžvalgininkai ir politikos formuotojai. Visa tai – kad geriau suprastumėte, kas diktuoja užsienio politikos darbotvarkę. Laida transliuojama sekmadieniais 12.10 val.

Kiti laidos epizodai

Pasaulio 5

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.