Draugystė veža. Įsigyti ar parduoti būstą turint negalią – tai susitikimai su stereotipais ir nebūtinais patarimais

Draugystė veža

2021.02.27 14:35

Draugystė veža. Įsigyti ar parduoti būstą turint negalią – tai susitikimai su stereotipais ir nebūtinais patarimais

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Parduoti ar įsigyti būstą – nemenkas iššūkis, o jei nusprendi tai padaryti turėdamas negalią, būk pasiruošęs – tavęs laukia susitikimai su įvairiausiais stereotipais, patarimais, lyg pats negalėtum savarankiškai nuspręsti, kur ir kaip tau gyventi.

Laidoje apie sėkmingą sandorį ir naujas patirtis pasakoja regos negalią turinti Eglė Jarmolavičiūtė ir nekilnojamojo turto ekspertė Vita Žilytė. Eglė dalijasi, kad ją labai nustebino, kad skirtinguose notarų biuruose galioja skirtingos taisyklės, o Vita pasakoja, kad daugelis siūlančių būstus negalėjo net patikėti, kad Eglei bankas suteiks paskolą.

Apie vis dar gyvus įvairius stereotipus, žmonių požiūrį į kitokį, apie pasirinkimo laisvę ir įstatymų pinkles laidoje pasakoja abi pašnekovės.

Ved. Žydrė Gedrimaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai laida apie ribų plėtimą, svajonių siekimą ir jų išsipildymą. Laida žmonėms, nesusidūrusiems su negalia, parodanti, kad kiekvienas turime svajones ir galime jas išpildyti, net jeigu iš pirmo žvilgsnio tai atrodytų neįmanoma. Laidoje susitiks ir savo asmenine patirtimi bei išgyvenimais dalinsis fizinius ir emocinius sunkumus patyrę ar įgiję, su jais susigyvenę ir drąsiai gyvenantys, svajonių išsipildymo siekiantys ir savo pavyzdžiu motyvuojantys aplinkinius pašnekovai su negalia. Laida transliuojama šeštadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Draugystė veža

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.