Kultūros savaitė. Būgnininkas Gintautas Gascevičius, indėnų kultūra ir talento mitologija

Kultūros savaitė

2021.02.27 09:05

Kultūros savaitė. Būgnininkas Gintautas Gascevičius, indėnų kultūra ir talento mitologija

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Indrės Kaminckaitės pasakojimas apie karantino pabaigos laukiančius teatro kūrėjus, kurie ruošia premjeras paaugliams. Kodėl jie pasirinko tirti problematišką jauno žmogaus pasaulį?

Naujoje LRT tinklalaidėje „Culture nerve” pokalbiams apie kultūrą susitinka sričių ekspertai iš viso pasaulio. Pirmas toks pokalbis – apie kultūros paveldą. Kalbasi politikos mokslų profesorius Roberto Farneti ir istorikė, diplomatė Irena Vaišvilaitė.

Stepono Pričino pokalbis su VDU Katalikų teologijos fakulteto dekanu Benu Ulevičiumu apie indėnų (autochtonų) gyvenimą ir kultūrą.

Rašytojos Giedrės Kazlauskaitės komentaras apie talento mitologiją.

Pasaulyje: naujienos apie Munko paveikslą „Šauksmas“, Londone atšaukti planai statyti įspūdingą koncertų salę, seniausias piešinys ant uolos Australijoje, atsisveikina elektroninės muzikos duetas „Daft Punk“.

Roko grupės „BIX“ būgnininkas, kompozitorius, perkusijos meistras, audioperformansų autorius Gintautas Gascevičius karantino metu daug veiklų perkėlė į internetą, bet sako, kad skaitmeninė erdvė dar nėra pakankamai apgyvendinta – naudojamės ja tik mėgėjiškai. Pokalbis su muzikantu apie kūrybą, nesėkmes ir menininkui būtiną izoliaciją.

Ved. Juta Liutkevičiūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie kultūros gyvenimo aktualijas, problemas, naujus reiškinius ir kuriančius žmones. Laida transliuojama šeštadieniais 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

Kultūros savaitė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.