LRT Aktualijų studija. Pandemija didina skurstančiųjų gretas: kaip Lietuva atlaikys šį iššūkį?

LRT aktualijų studija

2021.02.26 09:05

LRT Aktualijų studija. Pandemija didina skurstančiųjų gretas: kaip Lietuva atlaikys šį iššūkį?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nevyriausybinės organizacijos jau kurį laiką muša pavojaus varpais: Lietuvoje daugėja skurstančiųjų, nemokamo maisto ateina trigubai daugiau žmonių, šeimos maitintojai netenka darbų, dėl kuklios namų aplinkos vaikai gėdijasi jungtis į nuotolines pamokas.

Kaip pandemija pakeitė skurdo paveikslą Lietuvoje? Kokių naujų iššūkių atsirado ir kaip juos spręsti? Kokį planą turi naujoji Lietuvos valdžia?

Laidoje dalyvauja: Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos patarėja Irena Segalovičienė, Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Vytautas Šilinskas, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto narys Tomas Tomilinas, Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo vadovė Aistė Adomavičienė ir Lietuvos Caritas generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė.

Ved. Aleksandra Ketlerienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.