60 minučių. Kas keičiasi judėjimo atlaisvinimo sulaukusiose žiedinėse savivaldybėse?

60 minučių

2021.02.25 17:05

60 minučių. Kas keičiasi judėjimo atlaisvinimo sulaukusiose žiedinėse savivaldybėse?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pirma diena po karantino pakeitimų. Ribojimų neliko gyvenantiems besiribojančiose Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono savivaldybėse. Karantinas dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje pratęstas iki kovo pabaigos. Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias dvi savaites teko 247 susirgimai COVID-19.

Leidimas nedėvėti kaukių atvirose vietose, kai tarp žmonių išlaikomas bent dviejų metrų atstumas. Kaukių dėvėjimo uždarose vietose reikalavimai nesikeičia. Kaip žmonės reaguoja į pasikeitimus?

Lietuvoje nustačius daugiau britiškosios koronaviruso atmainų, kai kurie ekspertai sako, kad tai gali padidinti pandemijos plitimo pagreitį.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija teigia, kad darbuotojų testavimui dėl COVID-19 numato 30-imt milijonų eurų. Vienam testui skiriama 12-ka eurų. Kompensacijas už greituosius antikūnų ir antigenų testus gaus smulkus ir vidutinis verslas, kurio veikla ribojama. Aušrinė Armonaitė sako, kad tai leis planuoti karantino švelninimą.

Ar Vilnius turės stadioną? Seimo Biudžeto ir finansų komitetas svarsto Nacionalinio stadiono finansavimą, esamą situaciją ir perspektyvas.

Kaukes, dezinfekcinį skystį ir kitas apsaugos priemones Lietuvoje gamins įmonės, kurios anksčiau to nedarė. Tam valstybė skyrė 25 milijonus eurų. Konkursus laimėję verslininkai sako, kad tai jiems padės išgyventi, o Verslo paramos agentūra neslepia, kad gamyba pasisekti gali ne visiems.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.