Čempionų pietūs. Eurolyga. Krepšinio rinktinės bėdos, Maskoliūno ateities klausimas ir „Žalgirio“ šansai Madride

Čempionų pietūs. Eurolyga

2021.02.25 15:05

Čempionų pietūs. Eurolyga. Krepšinio rinktinės bėdos, Maskoliūno ateities klausimas ir „Žalgirio“ šansai Madride

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Lietuvos krepšinio rinktinė buvo per žingsnį nuo tragedijos Europos čempionato atrankoje. Per Manto Kalniečio pirštų galiukus išvengus fiasko lieka daug nežinomybės dėl olimpinės atrankos turnyro. Ką ir kur blogai daro Darius Maskoliūnas? Ar treneris turi atsistatydinti, o gal jis vertas dar vieno šanso?

Antroje epizodo dalyje – „Žalgirio“ vargai su Belgrado nykštukais ir iššūkis Madrido milžinams. „Real“ vadinamas pažeidžiamiausiu, kokiu tik gali būti, tačiau tai vis tiek išlieka galinga komanda, o pergalės kaina – didžiulė.

Ved. Paulius Cubera ir Haris Zenkovas

logo

Karščiausios Eurolygos turnyro naujienos, po kaulelį išnarstomas žalgiriečių žaidimas ir prognozės – visai tai kassavaitinėje LRT tinklalaidėje „Čempionų pietūs. Eurolyga“. Tinklalaidės vedėjai – portalo LRT.lt žurnalistai Rytis Kazlauskas ir Paulius Cubera bei krepšinio ekspertas Tomas Purlys diskusijų metu nuošalyje nepalieka nė vienos aktualiausios temos bei labiausiai krepšinio visuomenėje gvildenamų klausimų. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti trečiadieniais.

Kiti laidos epizodai

Čempionų pietūs. Eurolyga

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.