Lietuvos diena. Nelieka prievolės dėvėti kaukes lauke: žmonės džiaugiasi, o ką apie tai mano infektologai?

Lietuvos diena

2021.02.25 13:05

Lietuvos diena. Nelieka prievolės dėvėti kaukes lauke: žmonės džiaugiasi, o ką apie tai mano infektologai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Šiandien įsigaliojo karantino pakeitimai, leidžiantys nedėvėti veido kaukių lauke, taip pat neliko judėjimo draudimų tarp didmiesčių ir juos supančių žiedinių savivaldybių.

Pernai metų Lietuvos korupcijos žemėlapyje stebimos kyšininkavimo mažėjimo tendencijos, tačiau aktuali išlieka korupcijos problema. Specialiųjų tyrimų tarnybos inicijuoto tyrimo duomenimis, kyšį davusių gyventojų dalis yra mažiausia ir sudaro devynis procentus nuo stebėsenos pradžios 2005 metais.

LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, Neringos savivaldybė pastatė naujus modernius butus valdininkams, nors iki šiol ne visi pageidaujantieji aprūpinti socialiniais būstais. Butai suteikti ir tiems tarnautojams, kurie turi nekilnojamojo turto.

Izraelyje atlikus pirmuosius pasaulyje vakcinos efektyvumo tyrimus jau vykstant masiniam skiepijimui, įrodyta, kad Pfizer vakcinos efektyvumas siekia 94 procentus, tuo metu Jungtinės valstijos rengiasi patvirtinti dar vieną vakciną nuo koronaviruso. Šiandien vyksta ir Europos vadovų taryba, per kurią taip pat bus aptariami su vakcinomis susiję klausimai.

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas svarstė Nacionalinio stadiono finansavimą, esamą situaciją ir perspektyvas.+

Atlikus patikrinimus penkiose sanatorijose nustatyta daugiau nei 30 įvairių pažeidimų.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.