10–12. Kaip per karantiną atlikti remontą, kad nekiltų nei teisinių problemų, nei ginčų su kaimynais?

10–12

2021.02.25 10:05

10–12. Kaip per karantiną atlikti remontą, kad nekiltų nei teisinių problemų, nei ginčų su kaimynais?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Per karantiną dažniau nei įprastai remontuojami butai ir tarnybos sulaukia kaimynų skundų. Kaip atlikti remontą, kad nekiltų nei teisinių problemų, nei ginčų su kaimynais? Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Konsultavimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Kazickienė, Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Andžejus Dinikis.

Interviu su istorinio romano „Fata morgana“ autore, komunikacijos specialiste Sonata Dirsyte. Romano veiksmas prasideda prieš 100 metų ir sukasi Kėdainių krašte, jo pagrindas – istorijos, kurias būtų galima vadinti šiurpėmis. Kodėl žmonėms rūpi siaubo istorijų ir kaip jas autorei pasakojo šeimos moterys?

Prieš pora dienų Aplinkos apsaugos agentūrai pranešus, kad šiomis dienomis laikysis oro tarša ir lauką geriau neiti, visuomenės reakcijos buvo prieštaringos. Kiek taršos ore šiandien? Aplinkos apsaugos agentūros Oro kokybės vertinimo skyriaus vedėja Vilma Bimbaitė.

LRT FAKTAI: ar sveika gyvensena ir natūralus imunitetas gali atstoti COVID-19 vakciną? Jurga Bakaitė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.