LRT Aktualijų studija. Pranešėjų daugėja, bet ar visi jie teisuoliai?

LRT aktualijų studija

2021.02.25 09:05

LRT Aktualijų studija. Pranešėjų daugėja, bet ar visi jie teisuoliai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Jau dvejus metus Lietuvoje veikia Pranešėjų apsaugos įstatymas. Pranešėjų daugėja, tačiau ar visi jie teisiuoliai, ar atsiranda ir žmonių šiuo statusu besinaudojančių piktybiškai? Kaip įgyjamas ir prarandamas šis statusas ir ar Lietuva pasirengusi Pranešėjų apsaugos direktyvos perkelti į nacionalinę teisę?

Apie tai diskutuoja pirmoji Lietuvoje pranešėjo statusą gavusi Kauno tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotoja Rasa Kazėnienė, Seimo narys Vytautas Bakas, Aplinkos apsaugos departamento vadovė Olga Vėbrienė, Generalinės prokuratūros vyriausiojo prokuroro padėjėja Gintarė Bliujienė, „Transparancy International” Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas, teisingumo viceministras Elanas Jablonskas ir advokatas Laimonas Marcinkevičius.

Ved. Liepa Želnienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Analitinė diskusijų laida, kurioje platus ekspertų ratas apžvelga aktualiausią temą ir ieško sprendimų. Dinamiškoje valandinėje laidoje klausytojas gali apie problemą išgirsti plačiai, išnagrinėtą įvairiais pjūviais. Kiekvieną darbo dieną 09.05 val.

Kiti laidos epizodai

LRT aktualijų studija

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.