Ryto allegro. Ar parengtos kultūros sektoriaus atsigavimo priemonės?

Naujienų srautas

Ryto allegro. Ar parengtos kultūros sektoriaus atsigavimo priemonės?
Ryto allegro 2021.02.25 07:05

Ryto allegro. Ar parengtos kultūros sektoriaus atsigavimo priemonės?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

In memoriam Aleksandras Vozbinas.

Savaitraščio „7 meno dienos“ apžvalga.

Poetė ir filosofė dr. Aušra Kaziliūnaitė pristato poezijos knygą „Jūros nėra“. Pokalbis apie eilėraščius, poezijos meistrystę ir kodėl taip sunku parašyti dedikaciją savo knygos skaitytojui.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Kampanijos „Kaunas visiems“ 2020-ųjų metų iniciatyvos kategorijos laureatai – choreografai, šokėjai Mantas Stabačinskas ir Vasara Visockaitė, pristatę judesio laboratoriją „Stebuklingi kilimai“ (angl. „Magic Carpets“), vykdytą drauge su negalią turinčių asmenų centro „Korys“ bendruomene.

Lietuvos kultūros ir kūrybinio sektoriaus atstovai atkreipia dėmesį, kad iki šiol nėra parengtų sektoriaus palaikymui bei atsigavimui būtinų ir tinkamų paramos priemonių, o laikantis Vyriausybės pateikto renginių atlaisvinimo plano, renginių industrija neturės jokių galimybių atnaujinti veiklas ne tik artimiausiais mėnesiais, bet apskritai artimiausiais metais. Susivienijusios 10 organizacijų kreipėsi į valdžią su siūlymu bendradarbiauti. Ko šįkart reikalauja kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriaus atstovai ir kaip ketinama reaguoti į jų prašymus?

Lietuvos kino operatorių asociacijos rengiamuose „Ąžuolo“ apdovanojimuose dėkingumo diplomas įteiktas koloristui Jonui Sunklodui. Ką daro koloristai ir iš kur šios srities specialistai semiasi žinių?

Kauno miesto savivaldybė greta Ąžuolyno esančiame sklype užsimojo išasfaltuoti automobilių stovėjimo aikštelę. Pasak specialistų, labai svarbu užbėgti į priekį tokiems savivaldybės užmojams ir pareikšti savo ne tik ekspertinę, bet ir visuomeninę nuomonę.

Ved. Indrė Kaminckaitė

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau