60 minučių. Karantinas lieka galioti, kokie nauji reikalavimai?

60 minučių

2021.02.24 17:05

60 minučių. Karantinas lieka galioti, kokie nauji reikalavimai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybei siūloma iki balandžio pratęsti karantiną, tačiau leisti lauke nedėvėti kaukių bei judėti tarp didmiesčių ir jų rajonų. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys posėdyje pasiūlė karantiną šalyje pratęsti iki kovo 31 dienos vidurnakčio.

Dėl pagrobtų duomenų po „CityBee“ atvejo į policiją kreipėsi 169 asmenys, kol kas nėra žinių, kad pasinaudojant pagrobtais duomenimis būtų bandoma įvykdyti nusikalstamas veikas.

Aplinkos ministerija imasi Vyriausybės programinio įsipareigojimo plėsti neetatinių inspektorių įgaliojimus – paruošė Aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės įstatymo pataisų projektą ir kviečia visuomenę jį aptarti. Ministro teigimu, įstatymo pakeitimai leis labiau įgalinti neetatinius inspektorius, o kartu jiems suteikti ir socialines garantijas.

Daliai medikų skundžiantis, kad jiems privalomi mokymai yra abejotinos kokybės, Sveikatos apsaugos ministerija apsižiūrėjo, kad mokymų neįvertino speciali komisija. Ji vertinimui turėtų pasitelkti ir mokslinius ekspertus.

Lietuvos jūrų muziejus pristato naują eksponatą – pirmąjį ir kol kas vienintelį Lietuvoje pastatytą povandeninį laivą „Lituanika-01“

Ved. Deividas Jursevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.