Ryto garsai. Kaip ir kiek savo darbuotojų testuoja verslas?

Ryto garsai

2021.02.24 06:30

Ryto garsai. Kaip ir kiek savo darbuotojų testuoja verslas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Epidemiologai ir valdžia sako, kad labai svarbu, jog verslas, siekdamas išvengti koronaviruso protrūkių, profilaktiškai testuotų savo darbuotojus. Taigi kaip ir kiek savo darbuotojų testuoja verslas?

Šalčinininkų ir Trakų rajonuose kol kas nuo Covid-19 procentiškai paskiepyta mažiausiai žmonių.

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos vadovas sako, kad net ir labai sustiprinus kontrolę, duomenų apsaugos pažeidimų išvengti nepavyks. Tai ką daryti?

„Verslo laike“ – kaip verslą ir kainas veikia nuo šių metų Lietuvai taikomas plastiko mokestis?

Daugiau kaip 360 tūkst. žmonių pasirašė peticiją, kuria ragina Tomą Vytautą Raskevičių pasitraukti iš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų. Pokalbis su Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Daliai medikų skundžiantis, kad jiems privalomi mokymai yra abejotinos kokybės, Sveikatos apsaugos ministerija apsižiūrėjo, jog mokymų neįvertino speciali komisija.

Ved. Edvardas Kubilius

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.