Radijo byla. Kokios kompensacijos galima tikėtis praradus asmens duomenis?

Radijo byla

2021.02.23 14:05

Radijo byla. Kokios kompensacijos galima tikėtis praradus asmens duomenis?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Nukentėjusieji dėl nutekintų duomenų rengia kolektyvinius ieškinius ir tikisi prisiteisti kompensacijas. Kokio atlygio gali reikalauti , kokia grupinių ieškinių perspektyva, kaip panašios situacijos buvo sprendžiamos kitose šalyse?

Bausmės baudžiamosiose bylose ir jų skirtumai: kokie nuosprendžiai galimi, kas lemia teisėjų pasirinkimą ir koks yra bausmės tikslas?

Apie darbdavių prievolę konsultuotis su savo darbuotojais. Teisininkai pastebi, kad, jei darbdavys į tinkamą darbuotojų informavimą apie pokyčius įmonėje bei konsultavimąsi su jais pažvelgs kaip į formalumą, tai gali tapti kliūtimi siekiamoms įmonės permainoms. Kokia atsakomybė numatyta darbdaviui už procedūrų nesilaikymą?

Kokiais atvejais tėvai privalo išlaikyti pilnamečius savo vaikus?

Laidoje dalyvauja: Advokatų profesinės bendrijos „Avocad“ advokatas, partneris Egidijus Langys, Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėja Kristina Kakurinė, advokatų kontoros „Magnusson ir partneriai“ advokato padėjėjas, darbo teisės ekspertas Danas Rimdeika, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto doktorantas ir mokslo ir inovacijų skyriaus darbuotojas Eimantas Kadys

Ved. Artūras Matusas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Kaip elgtis gavus pirmąjį šaukimą į teismą arba antstolio raginimą? Ką derėtų žinoti apie pirkimo pardavimo sutartis, savo teises susidūrus su pareigūnais ar kelią tvora užtvėrusiu kaimynu? Teisininkų patarimai pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose. Laida transliuojama antradieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Radijo byla

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.