Savęs repeticijos. Domas Raibys prabilo apie kalbėjimą ir nekalbėjimą

Savęs repeticijos

2021.02.23 14:30

Savęs repeticijos. Domas Raibys prabilo apie kalbėjimą ir nekalbėjimą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ar kitų kalbėjimo klausotės dažniau nei pats su kažkuo kalbatės? Ar nebūna tokio jausmo, kad visi apie viską per visur kalba? Ar tylėdami šalia kito žmogaus jaučiatės jaukiai, ar imate jausti spaudimą kalbėtis? Ar...

Vieną naktį užsimąsčiusi apie kalbėjimą ir nekalbėjimą, nekalbėjimo atostogų išeinanti Savęs repeticijų vedėja Milda nusprendė pakalbėti apie (ne)kalbėjimą ir pakalbinti žmogų, kuriam kalbėjimas, skaitymas bei rašymas yra labai svarbios kasdienybės dalys. Svečiuose Domas Raibys – komikas, slemo poezijos atstovas, žaismingas ir kūrybiškas žmogus.

Ved. Milda Pivoriūtė

Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audioplatformos projektą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Jei esi jaunas, ieškai savęs ir savo gyvenimo kelio – tai tave supa ne tik malonūs iššūkiai ir patirtys. Tapsmo suaugusiu kelyje dažnai tenka susidurti su kankinančiom dilemom, kartais sukeliančiom sprendimų priėmimo paralyžių – tiegiog nebežinai, kaip išjudėti iš pasimetimo taško. Tinklalaidės įvadinėje dalyje pateiksime autentiškus jaunų žmonių išgyvenimų pavyzdžius, o antroje dalyje mėginsime juos išnarplioti, paaiškinti ir pateikti vieną kitą vertingą patarimą. Naujus tinklalaidės epizodus galite išgirsti kas antrą antradienį 11.00 val. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.

Kiti laidos epizodai

Savęs repeticijos

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.