Lietuvos diena. Anot prezidentūros, dabartinės situacijos trečia banga vadinti negalime

Lietuvos diena

2021.02.23 13:05

Lietuvos diena. Anot prezidentūros, dabartinės situacijos trečia banga vadinti negalime

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Prezidentas susitiko su Sveikatos ekspertų tarybos nariais.

Parlamentarai svarstė visuomenės požiūrį į skiepus ir komunikavimą apie juos.

Seime taip pat aptartos asmens duomenų apsaugos aktualijos. Reaguojama į automobilių dalijimosi platformos „CityBee“ skandalą, kai viename forume buvo paskelbta apie 110 tūkst. paslaugos naudotojų asmeniniai duomenys.

Policijoje atliktas auditas atskleidė, kad šalyje būtina sistemiškiau vykdyti nusikaltimų prevenciją bei greičiau atlikti ikiteisminius tyrimus. Pasak Valstybės kontrolės, policijoje taip pat turėtų būti tobulinamas darbo krūvio paskirstymas.

Sakartvelo opozicija žada protestuoti prieš opozicijos lyderio sulaikymą.

Daugelyje šalių dėl pandemijos ir toliau galioja ribojimai, turizmo sektorius – vienas labiausiai nukentėjusių. Vis dėlto kelionės visiškai nenutrūko, socialiniuose tinkluose galima matyti į Maldyvus, Dubajų ar Meksiką vykstančius lietuvius. Neseniai atnaujinti skrydžiai į Egiptą. Europa vis dar gyvena su griežtais ribojimais, tačiau kai kurios vietos turistų sulaukia ir senajame žemyne.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.