10–12. Turėti šunį pagalbininką Lietuvoje – vis dar didžiulis iššūkis

10–12

2021.02.23 10:05

10–12. Turėti šunį pagalbininką Lietuvoje – vis dar didžiulis iššūkis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Ar kelsis amatininkai į virtualia Kaziuko muge vadinamą platformą? Kaip per pandemiją garsinti meistrų amatus padeda projektas „Amatų kelias“? Vienas iš Kaziuko mugės organizatorių, startuolio “Craftson.lt” atstovas Renaldas Gražys, medžio drožėjas iš Degučių kaimo Zarasų rajone Gediminas Kairys, Kaimo turizmo asociacijos direktorė Diana Dubatauskienė.

Turėti šunį pagalbininką Lietuvoje – vis dar didžiulis iššūkis. Su šunimi, išmokytu padėti sergant diabetu, planuojanti gyventi Ieva Krivickaitė, paramos pagalbinių šunų ruošimui ieškanti Ajana Lolat, Baltijos kinologijos centro prezidentas Vytautas Gustaitis, Seimo narys Justas Džiugelis, Aklųjų ir silpnaregių sąjungos atstovė spaudai Irma Jokštytė.

Vyksta „Knygų savaitė 2021“. Romano „Petro imperatorė II“ pristatymas: rašytoją Kristiną Sabaliauskaitę kalbina Rytis Zemkauskas. Ištrauka.

Ved. Giedrė Čiužaitė

logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.