Ryto garsai. Ar ruošiamės pavasariniam potvyniui?

Ryto garsai

2021.02.23 06:30

Ryto garsai. Ar ruošiamės pavasariniam potvyniui?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dalis medikų piktinasi privalomais mokymais apie atsakingą antibiotokų skyrimą. Tokius mokymus įsakymu įvedė buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Pavyzdžiui, odontologai sako, vadinamame antibiotikų kurse privalomai klauso apie celiulitą, šlapimtakių uždegimą ir kitas ligas, o susimokėjus už tokį kursą odontologams ir visų kitų specializacijų medikams bus pratęsta licencija. Plačiau Asta Martišiūtė.

Daugelyje šalių dėl pandemijos ir toliau galioja ribojimai, turizmo sektorius – vienas labiausiai nukentėjusių. Vis dėlto kelionės visiškai nenutrūko, socialiniuose tinkluose galima matyti į MaldyvUs, Dubajų ar Meksiką vykstančius lietuvius. Neseniai atnaujinti skrydžiai į Egiptą. Europa vis dar gyvena su griežtais ribojimais, tačiau kai kurios vietos turistų sulaukia ir senajame žemyne. Plačiau pasakoja Greta Klimkaitė.

Kodėl mažejant užsikrėtimų nemažėja hospitalizuojamų žmonių skaičiai? Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Mindaugas Stankūnas.

Visagino savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Bukauskas.

Užsienio įvykių apžvalga.

Kaip ruošiamasi galimam pavasariniam potvyniui?

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Rikteris.

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė.

Per žiemos priėmimą į profesines mokyklas priimta dvigubai daugiau stojusių nei pernai tuo pačiu metu. Verslininkai sako, profesinėse mokyklose ruošiami specialistai – itin reikalingi. Kokios specialybės populiariausios ir kas skatina rinktis profesinį mokymą domisi Paulius Selezniovas.

Žaliąjį kursą ir skaidrumą priimant sprendimus kadencijos pradžioje minėjo susisiekimo ministras Marius Skuodis. Apie porrinkiminį „švarinimasį“ ir svarbiausius darbus Susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Sporto pranešimai. Studijoje Marius Andrijauskas.

Remigijus Šimašius sureagavo į laidoje "Spalvos" atskleistą informaciją apie valdininkų nekompetenciją tvarkant želdynus, sukritikavo pačią laidą ir jos autorę. Autorė atmeta kritiką ir sako, kad meras neina į dialogą.

Vilniaus mieso meras Remigijus Šimašius.

Laidos „Spalvos“ autorė Elena Reimerytė.

Savaitės komentaras. Apžvalgininkas Virginijus Savukynas.

Ved. Darius Matas

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.