Lietuvos diena. Statistikos departamentas: panašu, kad pradedame trečiąją pandemijos bangą

Lietuvos diena

2021.02.22 13:05

Lietuvos diena. Statistikos departamentas: panašu, kad pradedame trečiąją pandemijos bangą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Statistikos departamentas skelbia, kad panašu, jog Lietuvoje prasideda trečioji pandemijos banga.

Keleiviai Vilniaus oro uoste skundžiasi, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras sunkiai susitvarko su eilėmis – atskridusius tikrina vos keli darbuotojai, eilėje tenka laukti labai ilgai, atstumai tarp keleivių neišlaikomi. Nuo vasario 8 dienos Lietuvoje įsigaliojo sugriežtinta kelionių kontrolės tvarka. Oro, jūrų uostuose taikomos papildomos medicininės-karantininės kontrolės procedūros.

Nuo šiandien iš užsienio sugrįžusiems krovinių vežėjams bus privaloma 10ies dienų saviizoliacija. Tai palies daugiau kaip 5000 logistikos įmonių bei virš 70 tūkst. vairuotojų. Iki šiol ekipažų ir įgulų nariams, dirbantiems tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose įmonėse ar vykdantiems tarptautinius komercinius vežimus, nereikėjo nei testo, nei izoliacijos.

LRT tyrimų skyrius: už Vilniaus verslo centrų statybų stovi V. Janukovyčiaus aplinka.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvauja Europos Sąjungos Užsienio reikalų taryboje, kurioje tikisi sutarimo dėl sankcijų Rusijai.

Pastarieji duomenų nutekinimo atvejai žmones turėtų priversti susimąstyti, kam ir kada palikti savo asmeninius duomenis. Kibernetinio saugumo ekspertas pataria, kad nebūtina visada būti atviriems ir atskleisti viską tiksliai, ko prašo paslaugų ir prekių pardavėjai.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.