10–12. Artėja dyzelinių ir benzininių automobilių pabaiga?

10–12

2021.02.22 10:05

10–12. Artėja dyzelinių ir benzininių automobilių pabaiga?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vienas didžiausių automobilių gamintojų Ford paskelbė, kad nuo 2030-ųjų Europoje parduos tik elektra varomas lengvąsias mašinas. Ar artimiausias dešimtmetis dyzeliniams ir benzininiams automobiliams bus paskutinis? Apie tai pokalbis su LRT.LT Eismo redaktoriumi Mariumi Eidukoniu ir tinklaraščio „100 procentų elektrinis“ autoriumi Dainiumi Jaku.

Kaune esančio Žaliakalnio gyventojai priešinasi planams Ąžuolyno parke statyti automobilių stovėjimo aikštelę. Kai kurie kauniečiai sako, kad ši vieta aikštelei netinkama: suintensyvės eismas, bus naikinama gamta. Laidoje – Paulius Keras iš Kauno miesto savivaldybės, urbanistas Martynas Marozas ir Žaliakalnio gyventojų atstovė Laura Ramanauskaitė-Stašiauskienė.

Paskelbti praėjusių metų darbo rinkos lyderiai – įmonės, kurių skelbimuose ieškota dažniausiai. Kaip atrodė darbo paieška pernai, kaip ji vyksta dabar ir kaip keisis ateityje – papasakos CVbankas.lt vadovas Tomas Toleikis.

Ved. Mindaugas Laukagalis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.