Lietuvos diena. Seimas pasitinka pirmąjį darbo šimtadienį, kas šios kadencijos laukia toliau?

Lietuvos diena

2021.02.20 13:05

Lietuvos diena. Seimas pasitinka pirmąjį darbo šimtadienį, kas šios kadencijos laukia toliau?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Seimas pirmąjį darbo šimtadienį pasitinka aptrupėjęs. Kas šios kadencijos laukia toliau? LRT RADIJO kalbinti vilniečiai Seimo darbą per pirmąsias šimtą dienų vertina skirtingai: vieni teigia pasigendantys konkretaus plano, kaip spręsti koronaviruso krizę, kiti - veiklą vertina pozityviai. Pokalbis su Klaipėdos universiteto politologė Gabrielė Burbulytė.

LRT radijas išsiaiškino, kad neteisėtos filmų nuomos „Filmai.In“ paslaugomis galėjo naudotis Seimo, Vyriausybės, ministerijų darbuotojai.

Barų ir kavinių atstovai rengia akciją, kuria siekia atkreipti dėmesį į, jų teigimu, paramos stygių. Karantino metu viešojo maitinimo įstaigos lieka uždarytos. Kaip akcija vyksta Vilniuje ir Klaipėdoje?

Karantino metu trečdaliu sumažėjo norinčiųjų prevenciškai pasitikrinti sveikatą. Viena pagrindinių priežasčių – baimė užsikrėsti koronaviruso infekcija. Tačiau prevencines medicinos programas pacientams teikiantys šeimos gydytojai sako, kad yra ir kitų trikdžių tokioms programoms populiarėti.

Maskvos teismas patvirtino sprendimą įkalinti opozicijos lyderį Aleksejų Navalną realia pustrečių metų laisvės atėmimo bausme. Navalnas buvo ankstesnį nuosprendį apskundęs. Ar tai keis Europos Sąjungos poziciją? Interviu su Vytauto didžiojo universiteto profesoriumi Gintautu Mažeikiu.

Ved. Lavija Šurnaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.