Ryto garsai. „Raudonasis kryžius“ telkia savanorių rezervą: būtų visuomet pasiruošę padėti valstybei

Ryto garsai

2021.02.20 07:05

Ryto garsai. „Raudonasis kryžius“ telkia savanorių rezervą: būtų visuomet pasiruošę padėti valstybei

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Pastaruoju metu labai daug žmonių slidinėja. Miškuose ir parkuose net vakarais gali sutikti grupeles slidininkų, Daugelis, išsitraukę iš sandėliuko senas slides, rogutes ar kitas priemones, čiuožia į mišką. Sporto inventoriumi prekiaujančios įmonės atstovas Viktoras Zaubidovas pasakojo, kad pavyzdžiui, vien slidžių, kiek buvo atvežama į Lietuvą, beveik visos išperkamos, o ir nuomai neužtenka žiemos sporto inventoriaus.

Raudonasis Kryžius telkia nuolatinį savanorių rezervą. Raudonojo Kryžiaus vadovė Kristina Meidė, sako, kad paruošti savanoriai būtų visuomet pasiruošę padėti valstybei įvairių sudėtingų situacijų atvejais.

Lietuvos mokslininkai šalyje aptiko beveik 30-imt koronaviruso atmainų. Vieną jų galima vadinti lietuviškąja.

Dėl dešimtmečius nesutvarkomo kelio Vilnius - Utena, sostinės gydytojai atsisako darbo regione, Utena nepritraukia investuotojų.

Ved. Alvyda Bajarūnaitė

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.