Koncertas vienam. Romanas Kudriašovas

Koncertas vienam

2021.02.19 19:00

Koncertas vienam. Romanas Kudriašovas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Koncertas vienam“ – pandemijos įkvėptas LRT KLASIKOS koncertų ciklas iš tuščių koncertų salių. Scenose pripažinti operos balsai rengia kamerinės muzikos rečitalius, kurie radijo bangomis tiesiogiai pasibeldžia į kiekvieno klausytojo namus. Tiesa, koncertų salė nėra visiškai tuščia, joje – vienas klausytojas.

Ciklą tęsia Romano Kudriašovo (baritonas) ir Gabijos Butkutės (fortepijonas) koncertas. Programoje dainos iš Ralpho Vaughano Williamso ciklo „Kelionės dainos“: „Klajoklis“, „Lai prabunda grožis“, „Pakelės laužas“, „Jaunystė ir meilė“ ir „Begalinis spindintis dangus“, taip pat „Tylus vidurdienis“ iš ciklo „Gyvenimo namas“. Taip pat skambės Benjamino Britteno liaudies dainų aranžuotės: „Karalius išvyksta į medžioklę“, „Gražuolė yra meilės sode“, „Ei! Ei!“, „Kai augau pas tėvą“, „Salley sodai“, „Širdgėla“, „Miela Polly Oliver“.

Ved. Julijus Grickevičius ir Odeta Vasiliauskaitė

logo

„Koncertas vienam“ – pandemijos įkvėptas LRT KLASIKOS koncertų ciklas iš tuščių koncertų salių. Scenose pripažinti operos balsai rengia kamerinės muzikos rečitalius, kurie radijo bangomis tiesiogiai pasibeldžia į kiekvieno klausytojo namus. Tiesa, koncertų salė nėra visiškai tuščia, joje – vienas klausytojas. Kaip jaučiasi atlikėjai, koncertuodami tūkstančiams per radiją, bet vieninteliam žmogui salėje? Ką keičia tas vienintelis salėje esantis klausytojas? Koncertų transliacijos parengtos bendradarbiaujant su AGATA

Kiti laidos epizodai

Koncertas vienam

Koncertas vienam. Edgaras Montvidas
01:00:32
855
Koncertas vienam. Kostas Smoriginas
01:00:32
617
Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.