Akrobatas Džiugas Kunsmanas: šiuolaikinio cirko esmė – ne triukuose

Pakeliui su klasika

2021.02.19 16:05

Akrobatas Džiugas Kunsmanas: šiuolaikinio cirko esmė – ne triukuose

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Trečiasis ciklo „Koncertas vienam“ vakaras – britų kompozitorių programą atliks baritonas Romanas Kudriašovas ir pianistė Gabija Butkutė. Ko iš koncerto tikisi vienintelė salėje jo klausysianti Rita Bartkevičienė?

Rubrikoje „Garso kodas“ – kompozitorių Mindaugo Urbaičio ir Šarūno Nako pokalbis apie vengrų kompozitorių György Kurtág. Jam šiandien sukanka 95-eri.

„Muzikutis“ – taip vadinasi pedagogės Martynos Domarkaitės interneto puslapis, kuriame ji dalijasi įvairiomis idėjomis muzikos pamokoms. Apie kūrybiškumą, šiandienos iššūkius nuotolinėje mokykloje ir patį projektą ją kalbina Ignas Gudelevičius.

Akrobatas, šokėjas Džiugas Kunsmanas pabrėžia, kad triukai šiuolaikiniame cirke yra svarbūs, tačiau neesminiai. Apie ką kalba šių laikų cirkas – pasakoja rubrikos „Be kaukių“ svečias.

Ved. Marius Eidukonis ir Giedrė Trapikaitė

logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.