60 minučių. Ar ligoninės jau grįžta prie įprasto darbo ritmo?

60 minučių

2021.02.19 17:05

60 minučių. Ar ligoninės jau grįžta prie įprasto darbo ritmo?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Mažėjant sergamumui koronavirusu, Lietuvos ligoninės atnaujina planines paslaugas. COVID-19 skyriuose palaipsniui mažinamas lovų skaičius.

Per 60-imt procentų šalies gyventojų sutiktų skiepytis Europos Sąjungoje patvirtinta vakcina nuo COVID-19. Tai paaiškėjo po bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktos apklausos, kurią užsakė Sveikatos apsaugos ministerija. Lietuva pagal tyrimo rezultatus yra panašesnė į Vakarų Europos, o ne kaimynines valstybes.

Vyriausioji rinkimų komisija panaikino Seimo nario Antano Guogos mandatą. A.Guogos vietą Seime užims parlamentaras Artūras Skardžius.

Baltarusijos teismas vakar skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmes dviem "Belsat" žurnalistėms, apkaltintoms protestų organizavimu, Vakarų šalys šį sprendimą pasmerkė. Minske vyko dar vienos žurnalistės ir mediko teismas dėl neva atskleistos slaptos informacijos apie nužudyto aktyvisto būklę.

Apie nemokamas psichologų konsultacijas: poreikis ir galimybės.

Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga Valstybinė kalbos inspekcija išrinko gražiausius lietuviškų įmonių pavadinimus.

Prie NASA marsaaeigio kūrimo prisidėjo ir lietuvė fizikė Simona Liukaityte.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.