Lietuvos diena. Vakcinuotis nuo COVID-19 sutiktų beveik du trečdaliai šalies gyventojų

Lietuvos diena

2021.02.19 13:05

Lietuvos diena. Vakcinuotis nuo COVID-19 sutiktų beveik du trečdaliai šalies gyventojų

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Skiepytis nuo COVID-19 sutiktų 64 procentai Lietuvos gyventojų, rodo Sveikatos apsaugos ministerijos užsakymu atlikta rinkos ir visuomenės nuomonės tyrimų kompanijos „Spinter tyrimai“ apklausa. Dvejojantys ir apsisprendę nesiskiepyti dažniausiai sakė, jog nenori tapti „bandomaisiais triušiais“, bijo šalutinio poveikio.

Peticija dėl Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko Tomo Raskevičiaus atstatydinimo. Ar parlamentarai privalo atsižvelgti į peticiją?

Vyriausioji rinkimų komisija panaikino Seimo nario Antano Guogos mandatą, o jo vietą parlamente pripažino Artūrui Skardžiui.

Nuotolinė Miuncheno saugumo konferencija. Kokius iššūkius tarptautiniam saugumui aptaria pasaulio galingieji?

Marsaeigis „Perseverance“ sėkmingai įveikė rizikingą „septynių siaubo minučių“ etapą ir nusileido Marse. „Perseverance“ yra penktasis marsaeigis, nusileidęs Raudonojoje planetoje. Pirmą kartą Marse tokio tipo robotas nusileido 1997 m., iki šiol visos sėkmingos misijos buvo vykdomos amerikiečių. Su istoriniu „Perseverance“ nusileidimu pasveikino ir JAV prezidentas Joe Bidenas. Pasak jo, šis nusileidimas yra mokslo pažangos ir „Amerikos genialumo“ įrodymas.

Dalis darbą atnaujinusių kirpėjų ir grožio salonų darbuotojų, susiduria su apsaugos priemonių trūkumu. Vyriausybei įpareigus dirbti su respiratoriais, jų pardavimai smarkiai šoktelėjo. Pardavėjai ramina, priemonių pakaks.

Ved. Mindaugas Laukagalis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.