Lietuvos diena. Interneto sukčiai siūlo pirkti buvusios lažybų bendrovės klientų duomenis

Lietuvos diena

2021.02.18 13:05

Lietuvos diena. Interneto sukčiai siūlo pirkti buvusios lažybų bendrovės klientų duomenis

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Interneto sukčiai trečiadienį viename forume paskelbė parduodantys buvusios lažybų bendrovės „Orakulas“ klientų duomenis, šią įmonę prieš kelerius metus įsigijusi bendrovė „Olympic Casino Group Baltija“, valdanti prekinį ženklą „OlyBet“

Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisija diskutavo apie neapykantos kurstymą. Pasak Komisijos pirmininko, įstatymai numato baudžiamąją atsakomybę už neapykantos kurstymą, tačiau svarstoma, kur brėžti ribą tarp saviraiškos laisvės ir baudžiamojo nusikaltimo. Teisingumo ministrės teigimu, neapykantos kurstantys asmenys turėtų būti baudžiami.

Australija kritikuoja feisbuko sprendimą nerodyti naujienų dėl įstatymo, pagal kurį šis socialinis tinklas turėtų mokėti už turinį. Nuo ryto australai negali skelbti nuorodų į naujienų straipsnius ar matyti vietos ir tarptautinių žiniasklaidos priemonių feisbuko puslapių, o vartotojai užsienyje nemato Australijos naujienų puslapių. „Facebook“ ir kitos technologijų firmos priešinasi pirmajam pasaulyje Australijos įstatymui, nuogąstaudamos, kad jis gali sukurti precedentą ir pakenkti jų verslui. Australijos valdžia smerkia tokius Feisbuko veiksmus smerkia ir todėl ,kad tarp blokuojamų svetainių atsidūrė ir kai kurie vyriausybiniai puslapiai.

Tik lauke asmenines treniruotes galintys vesti sporto treneriai ir toliau bando atkreipti valdžios dėmesį ir prašo leisti treniruotes perkelti į sporto sales. Klaipėdoje, prieš miesto Rotušę, apie trys dešimtys sveikos gyvensenos entuziastų surengė treniruotes.

Ar spaudžiant šalčiui ir sningant esate matę dviratininką? Vilniaus savivaldybė jų per praėjusį mėnesį teigia užfiksavusi kelis tūkstančius. Dažniausiai žmonės žiemą šia transpOrto priemone keliauja į darbą ar važinėja savo malonumui, tačiau yra ir tokių, kurie ant dviračio praleidžia visą dieną, nes tai – jų darbo priemonė.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.