Labas rytas, Lietuva II d. Ar sovietmečiu egzistavo romantinė meilė?

LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ II d.

Sovietinė romantika: ar egzistavo meilė sovietmečiu?
Meilę reikia jausti, o ne nagrinėti, tačiau meilė gali tapti tyrimo lauku, kai nagrinėjama sovietinė meilė ir jos raiška tuo metu. Lietuvių šeimos istoriją toliau nagrinėja JTO Moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto narė prof. Dalia Leinartė. Pokalbis su ja apie romantišką meilę sovietmečiu.

Įvaizdžio ekspertė apie nuotolinių pokalbių etiketą: nepamirškite, fonas daug ką pasako apie jus
Naujas bendravimo būdas, nauji įgūdžiai ir įpročiai – daugybė dalykų atsirado pradėjus dirbti nuotoliniu būdu. Šį kartą LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pakalbėsime apie tai, koks etiketas galioja nuotoliniuose susitikimuose, kaip juos paversti efektyvesniais ir netgi – kur ir kaip įsitaisyti per internetinį susitikimą.

Kavos ekspertas: būkime atviri naujiems skoniams ir nebijokime eksperimentuoti
Kava yra pagrindinis ryto ritualo ingredientas, be kurio dažnas neįsivaizduoja savo dienos pradžios. Pokalbis apie kavą su kavos ekspertu Emanueliu Rykliu.

Kino mylėtojus prie ekranų kvies festivalis „Žiemos ekranai“: šiais metais – 8 juostos ir trumpametražių filmų programa
Nors nuskristi į Prancūziją ir negalime, Prancūzija gali atkeliauti į mūsų namus – prasideda prancūziško kino festivalis „Žiemos ekranai“. Pagrindinėje programoje pabėgti į kitą pasaulį kvies 8 juostos, taip pat paruošta ir trumpametražių filmų programa mažiesiems.

Ved. Ugnė Siparė