Lietuvos diena. Kaip švelnėja judėjimo ribojimai?

Lietuvos diena

2021.02.17 13:05

Lietuvos diena. Kaip švelnėja judėjimo ribojimai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Ar bus panaikinti judėjimo ribojimai tarp Šiaulių, Panevėžio bei Alytaus miestų ir jų rajono savivaldybių. Tai reiškia, kad judėjimas šiuose miestuose ir rajonuose būtų atlaisvintas, bet vykstant į kitas savivaldybes vis tiek reiktų pateikti dokumentus. Specialistai pabrėžia, kad naikinant ribojimus, itin svarbu didinti COVID-19 testavimo apimtis.

Daugumoje Lietuvos savivaldybių katalikų bažnyčiose atnaujinamos pamaldos su tikinčiaisiais.

Pamaldos kol kas nevyks keliose savivaldybėse, kur yra didžiausias sergamumas koronavirusu. Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu tokių savivaldybių yra keturios: Visagino, Biržų rajono, Rokiškio rajono ir Elektrėnų.

Automobilių dalijimosi paslaugos „CityBee“ klientų duomenis internetiniame forume paskelbęs programišius sako, kad įmonės saugumo priemonės buvo prastos, o jis pats daugiau duomenų neturi.

Lietuva garsiai kalba apie tai, kad Astravo atominė elektrinė nesaugi, o kas daroma, kas būtų tinkamai pasirengta galimai nelaimei? Ir kiek gali kainuoti prevencijos priemonės? Naujoji Vyriausybė ketina dar šiemet perskaičiuoti išlaidų planus, rengti pratybas ir iš naujo įvertinti, ar Vilniaus gyventojų evakuacija buvo nenumatyta pagrįstai.

Miškininkai įvertino, kokią žalą miškui padarė neseniai šalį savo gausa stebinęs snygis, miškuose išvartęs medžius. Miškininkai jau pradėjo tvarkyti išlaužytus medžius, darbus planuojama baigti iki kovo pabaigos.

Ved. Mindaugas Laukagalis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.