Ryto garsai. Ar Seimo opozicijai pavyks išsirinkti savo lyderį?

Ryto garsai

2021.02.17 06:30

Ryto garsai. Ar Seimo opozicijai pavyks išsirinkti savo lyderį?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Užvakar vėl duris atvėrė grožio salonai bei nedidelės ne maisto parduotuvės. Kas ir kaip tikrina, ar verslas laikosi visų saugumo reikalavimų?

Nutekėjus daugiau kaip 100 tūkst. bendrovės "CityBee" klientų duomenų, dalis vartotojų neslepia pasipiktinimo ir teigia praradę pasitikėjimą. Ko Lietuva gali pasimokyti iš šios istorijos?

"Verslo laike" - apie sporto klubus. Jie ragina Vyriausybę leisti viduje, ne lauke, rengti bent individualias treniruotes bei numatyti, kaip ir kada būtų galima atnaujinti veiklą.

Ar Seimo opozicijai pavyks išsirinkti savo lyderį? Apie tai ir daugiau aktualijų - kadenciją baigęs premjeras, Seimo narys Saulius Skvernelis.

Lietuvos mokslininkai neseniai baigė koronaviruso mutacijos tyrimą. Kiek virusas yra mutavęs ir kokios dėl to problemos kyla?

Ir apie naują būdą užsidirbti iš turimos žemės - nuomoti ją ne ūkininkams, o saulės elektrinėms įrengti.

Ved. Edvardas Kubilius

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.