10–12. Kaip per nuotolį bendraujama su migrantų ir pabėgėlių šeimų vaikais?

10–12

2021.02.15 10:05

10–12. Kaip per nuotolį bendraujama su migrantų ir pabėgėlių šeimų vaikais?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Pirmą kartą Lietuvos kinologijos istorijoje išleista knyga apie nacionalinę lietuvišką šunų veislę – lietuvių skaliką. Autoriai gerai pažįsta šią veislę, nes patys augina ir veisia lietuvių skalikus. Jie, remdamiesi istoriniais šaltiniais, nuotraukomis, aprašo viską apie šią šunų veislę nuo LDK laikų, kai su jais medžiojo Lietuvos kunigaikščiai, iki šių dienų, kai šiuos šunis laikome nuosavuose namuose ar net butuose.

Kaip per nuotolį bendraujama su Lietuvoje esančiais migrantų ir pabėgėlių šeimų vaikais. Kaip sekasi integruotis pačiame pandemijos įkarštyje atvykusiems baltarusių vaikams?

Kas Vilniuje, Žirmūnų mikrorajone teikia kopijavimo paslaugas? Kur kreiptis, norint gauti šeimos sudėties pažymą? Kuriais metais vyko Durbės mūšis? Kiek metų prezidentui Valdui Adamkui? Kiek olimpinių aukso medalių yra iškovoję lietuviai? Tai – tik keletas klausimų, kuriuos užduodavo mokamu informacijos telefonu 118 paskambinę žmonės. Tačiau pastaraisiais metais tokios telefoninės informacijos užklausų sumažėjo dešimtimis kartų, o visai netrukus tokio numerio neliks kaip ir taksofonų.

Laidą veda: Rūta Kupetytė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.