60 minučių. Su latviais aptartas Astravo elektros srauto klausimas

60 minučių

2021.02.12 17:05

60 minučių. Su latviais aptartas Astravo elektros srauto klausimas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Energetikos ministras teigia išgirdęs Latvijos kolegos pažadą įvertinti pateiktus duomenis dėl prekybos baltarusiška elektra, Lietuvai stengiantis neįsileisti į rinką komercinio Astravo atominės elektrinės srauto.

Nuo ateinančio trečiadienio daugumoje Lietuvos savivaldybių katalikų bažnyčiose bus atnaujintos pamaldos su tikinčiaisiais, paskelbė vyskupai.

Artėjant nesitaikstymo su smurtu prieš moteris dienai, nevyriausybinės organizacijos atkreipia dėmesį, kad toks smurtas dažniausiai kyla dėl lyčių nelygybės. Seimo pirmininkė teigia, kad siekiant spręsti šią problemą, bus imtasi Stambulo konvencijos ratifikavimo.

Kas sakoma Konstitucinio teismo sprendime dėl Vilniaus Universiteto dėstytojų amžiaus?

Kinija atėmė licenciją iš BBC, uždraudė BBC World News transliacijas po to, kai buvo parodytas reportažas apie uigūrių moterų kankinimus, prieš kelias valandas ir Honkongas paskelbė, kad uždraudžia dvi BBC programas, tai – didelis akibrokštas ir žiniasklaidos laisvės ribojimas su stipriu politiniu prieskoniu.

Kuba atveria ekonomiką ir plečia privataus verslo sektorių. Iki šiol verslauti buvo leidžiama 127 srityse, dabar šis sąrašas plečiamas iki 2000. Analitikai ir ekonomistai įspėja, kad reformos šalyje prasidėjo dėl sankcijų ir pandemijos sukeltos krizės, tačiau tai toli gražu nepanašu į posūkį kapitalizmo link. Norintys kurti verslą vis dar neturi galimybės gauti paskolų, o santaupų šalyje, kurioje trūksta pagrindinių prekių, turi retas šalies gyventojas.

Kėdainiuose gėlių šiltnamiuose pradėtos skinti pirmosios pražydusios tulpės. Augintojai sako, kad šiemet, dėl šaltos žiemos jos žiedus praskleidė savaite vėliau nei įprastai. Kiek jos šiemet kainuos ir kokios gėlių spalvos populiariausios?

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.