Lietuvos diena. Pandemija dar labiau išryškino smurto prieš moteris problemą

Lietuvos diena

2021.02.12 13:05

Lietuvos diena. Pandemija dar labiau išryškino smurto prieš moteris problemą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Europos Parlamentas vakar priėmė rezoliuciją dėl Astravo atominės elektrinės, kuria raginama stabdyti elektrinės veiklą ir jos elektros importą. Lietuvos atstovai dar kartą paragino Europos Komisiją pasinaudoti „likusia galimybe“stabdyti šį „monstrą“. Astravo elektros problemą šiandien aptarė Lietuvos ir Latvijos prezidentai.

Seimo pirmininkė surengė diskusiją apie smurtą prieš moteris. Aptartos pagrindinės priežastys, problemos ir priemonės situacijai gerinti.

Naftos kaina stiebiasi į viršų – nepaisant įvairiose pasaulio šalyse tęsiamo karantino, ji pasiekė prieš pandemiją buvusį lygį. Tai reiškia, kad pastaraisiais mėnesiais padidėjo degalų kaina, o verslininkai jaučiasi įstumti į kampą – esą nėra paklausos. Kodėl brangsta nafta?

Lenkijoje atidaromi viešbučiai ir kitos nakvynę siūlančios įstaigos. Kaip rodo nakvynės rezervavimo portalai, susidomėjimas yra milžiniškas.

Kinija uždraudė „BBC World News“ transliacijas.

Nors šie metai – išskirtiniai, tačiau negalime apsieiti be Užgavėnių! Patarimai iš Rumšiškių.

Ved. Madona Lučkaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.