Ryto allegro. Sprendžiant Kultūros paso problemas, kuriama kultūrinės edukacijos sistema

Ryto allegro

2021.02.12 07:05

Ryto allegro. Sprendžiant Kultūros paso problemas, kuriama kultūrinės edukacijos sistema

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Vasario mėn. „Metų“ apžvalga su vyr. redaktoriumi Antanu Šimkumi.

Kauno menininkų namų Kultūros infocentro organizuojamas renginys „Virtuali diskusija apie virtualią kultūrą“ kvietė kalbėtis apie virtualizacijos teikiamas galimybes bei keliamus iššūkius.

Vytauto Bikulčiaus naujų knygų apžvalgoje dvi knygos apie meno galią – argentiniečių rašytojo Césario Airos romanas „Vienas keliaujančio dailininko gyvenimo nutikimas“ ir lenkų rašytojo Witoldo Gombrowicziaus knyga „Testamentas. Pokalbiai su Dominique՚u de Roux“.

Pasaulinę radijo dieną minint. Radijas ir tinklalaidės: kolegos ar konkurentai? Pokalbis su abu formatus įvaldžiusiu NARA žurnalistu Karoliu Vyšniausku apie tai, kaip populiarėjančios tinklalaidės keičia radiją ir ko vienas gali pasimokyti iš kito.

Pastebėjusi Kultūros paso problemas, Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Kultūros ministerija ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pradėjo kultūrinės edukacijos sistemos modernizavimo projektą. Šiuo metu kuriama bendra moderni ir inovatyvi sistema, kuri jungtų formalųjį ir neformalųjį ugdymą. Kaip pasikeis Kultūros paso projektas ir kokių naujų programų atsiras? Kokio – ilgalaikio ar trumpalaikio – poveikio tikimasi, kaip ketinama jį pamatuoti ir su kokiomis rizikomis, įstatyminiais trukdžiais susiduriama?

Nuo sausio mėnesio Lietuvos nacionalinis dramos teatras turi meno vadovą – režisierių Oskarą Koršunovą. Kokios yra teatro meno vadovo funkcijos ir ar šiais laikais teatrams reikalingas meno vadovas?

„Koncertas vienam“: Nacionalinėje filharmonijoje Richardo Štrauso dainas atliks tenoras Edgaras Montvidas ir pianistas Justas Čeponis.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.