Pakeliui su klasika. Vaizdų ir garsų paralelės prof. Natalijos Arlauskaitės gyvenime

Pakeliui su klasika

2021.02.11 16:05

Pakeliui su klasika. Vaizdų ir garsų paralelės prof. Natalijos Arlauskaitės gyvenime

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Netekome boso-baritono Igno Misiūros. Solistą prisimena sopranas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Asta Krikščiūnaitė.

Vasario 15 d., Lietuvos valstybės atkūrimo šventės išvakarėse, LMTA TV platformoje vyks Čiurlionio stipendijos įteikimo ceremonija. Šiemet ja apdovanotas antro kurso kompozicijos specialybės studentas Lukas Butkus. Pokalbis su stipendiatu ir Čiurlionio draugijos atstovu, pianistu Roku Zubovu.

Pasirodė vargonininkės, muzikologės dr. Eglė Šeduikytės-Korienės mokslo monografija „Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas“. Pokalbis su knygos autore apie leidinio gimimą ir vargonininko Jono Žuko asmenybę.

Kiek informacijos šiandien gauname vaizdu ir kaip ji mus veikia? Kodėl tokią informaciją svarbu atsirinkti? Rubrikoje „Be kaukių“ vieši Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto profesorė, kino ir vizualumo tyrinėtoja Natalija Arlauskaitė.

Ved. Rasa Murauskaitė ir Gerūta Griniūtė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.00 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.