60 minučių. Prezidentas siūlo labiau apmokestinti dideles individualios veiklos bei kapitalo pajamas

60 minučių

2021.02.11 17:05

60 minučių. Prezidentas siūlo labiau apmokestinti dideles individualios veiklos bei kapitalo pajamas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys sako, kad Statistikos departamentui pradėjus skelbti daugiau duomenų, susijusių su COVID-19 mirtimis, pasimatė tikrasis jų mastas.

Prezidentas Gitanas Nausėda siūlo pelno mokesčio paskatą sparčiau atlyginimų fondą didinsiančioms įmonėms bei didinti 35 tūkst. eurų viršijančių individualios veiklos metinių pajamų apmokestinimą. Labiau būtų apmokestintos ir 35 tūkst. eurų viršijančios pajamos iš kapitalo prieaugio bei dividendai.

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos šešėlinei Vyriausybei vadovauti ėmėsi partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, buvęs šios partijos premjeras nepartinis Saulius Skvernelis liko be posto.

Nuo COVID-19 pradėti skiepyti Tokijo olimpinėms ir paralimpinėms žaidynėms besirengiantys sportininkai, treneriai ir medikai. Juos į prioritetinį vakcinuojamų asmenų sąrašą įtraukti pasiūlė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Skiepijimo procesą stebėjo kolega Gabrielius Grubinskas.

Naujos kadencijos Seimui dirbant trečią mėnesį trys parlamentarai verčiasi be pagalbininkų. Visi Seimo nariai turi teisę pasisamdyti patarėjų ir padėjėjų.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.