Gimtoji žemė. Ar keisis aplinkosaugos reikalavimai dėl organinių trąšų tvarkymo?

Gimtoji žemė

2021.02.11 06:07

Gimtoji žemė. Ar keisis aplinkosaugos reikalavimai dėl organinių trąšų tvarkymo?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Gyvulių augintojai baiminasi numatytų nepalankių, praktiškai neįgyvendinamų aplinkosaugos reikalavimų dėl organinių trąšų tvarkymo. Trečiadienį Seimo Kaimo reikalų komitete buvo svarstyti Žemės ūkio ir Aplinkos ministerijų pateikti pakeitimai. Kaip juos vertina žemdirbiai, kas nuspręsta Seimo KRK posėdyje?

Rietavo sav. Vatušių kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Vasiliauskienė, subūrusi aktyvesnius žmones, jau nuveikė nemažai gerų darbų. Ypač rūpinasi, kad jauniems žmonėms būtų patogu ir jauku kaime gyventi.

Liliputinėje Europos Sąjungos valstybėje Liuksemburge rūpinamasi kuo geriau informuoti pirkėjus. Parduotuvėse ant kiekvieno iš 800 ūkių vienijančio kooperatyvo supirktos mėsos gabalo nurodyta, kurio ūkio gyvulio mėsa ir kaip jis buvo augintas.

Ved. Regina Montvilienė

logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.