Lietuvos diena. Vyriausybė planuoja patvirtinti karantino atlaisvinimo planą

Lietuvos diena

2021.02.10 13:05

Lietuvos diena. Vyriausybė planuoja patvirtinti karantino atlaisvinimo planą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybė planuoja patvirtinti karantino atlaisvinimo planą, spręs dėl kai kurių ne maisto prekių parduotuvių, kirpyklų atvėrimo jau nuo pirmadienio. Kaip švelninimo planą vertina verslininkai, kiek jie pasiruošę, kokius iššūkius mato?

Bendras Seimo Aplinkos apsaugos ir Kultūros komitetų posėdis dėl Kaune Ąžuolyno parke numatomos įrengti automobilių stovėjimo aikštelės.

Lietuvoje netylant diskusijoms dėl potencialios prekybos Astravo atominės elektrinės elektra šalies rinkoje, Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos ir Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorės „Litgrid“ astovai pristatė elektros sistemos duomenų analizę.

Europos Komisijos pirmininkė Europos parlamente pristato Bendrijos vakcinų strategijos padėtį.

Žiniasklaidos streikai Lenkijoje.

Naujienos po Seimo sveikatos reikalų komiteto posėdžio dėl kompensacijos už šalutinį skiepų poveikį.

Ved. Paulius Šironas

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.