10–12. Ar laukinėje gamtoje prasidėjo baltasis badas?

10–12

2021.02.09 10:05

10–12. Ar laukinėje gamtoje prasidėjo baltasis badas?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Per karantiną daugybė vaikų per mažai juda. Treneriai sako, kad viena iš išeičių – kartu su tėvais imtis žiemos sporto, pavyzdžiui, slidinėjimo. Kaip pradėti? Lietuvos sporto universiteto profesorius Arūnas Emeljanovas, slidinėjimo treneris Ričardas Panavas.

Lietuvoje toliau laikosi šalčiai. Norintieji padėti laukiniams gyvūnams girdi prieštaringų rekomendacijų. Kada žmogaus įsikišimo reikia, o kada ne? Kaip radę jau žuvusį paukštį ar žinduolį galime prisidėti prie gamtos mokslo? Ornitologas Marius Karlonas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos Stambiųjų gyvūnų klinikoje dirbanti veterinarijos gydytoja Jurgita Autukaitė, Tado Ivanausko zoologijos muziejaus Ornitologijos skyriaus vedėjas Saulius Rumbutis.

Interviu su Lietuvos kariuomenės kapitone Greta Žiliūte, metus praleidusia pavojingiausioje Jungtinių Tautų misijoje Malyje. Kalbina Domantė Platukytė.

Ved. Giedrė Čiužaitė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.