Ryto garsai. Šimonytė tikina, kad grožio salonai atsidarys nuo pirmadienio, darbuotojus ragina atlikti testą

Ryto garsai

2021.02.09 06:30

Ryto garsai. Šimonytė tikina, kad grožio salonai atsidarys nuo pirmadienio, darbuotojus ragina atlikti testą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Dirbti, mokytis, pirkti internetu per pandemiją tapo jau įprasta. Tačiau anot informacinių technologijų specialistų vis daugiau skaičiuojama internetinių sukčiavimo atvejų, nes dalis žmonių internetu vis dar naudojasi neatsakingai, neįvertindami rizikų ir taip tapdami mąsalu sukčiams. Plačiau Edita Vitė.

Lietuvoje žadant švelninti karantiną, Estijoje žmonės jau kurį laiką gyvena su mažiau ribojimų. Padėtis garėja ir Lenkijoje, o Latvija toliau griežtina taisykles dėl prastėjančios epidemiologinės situacijos. Pasakoja Greta Klimkaitė.

Lietuvą pasiekiant vis daugiau COVID-19 vakcinų, Vilnius pradeda tolesnių prioritetinių grupių vakcinaciją. Nuo šiandien, vasario 9-osios – bus skiepijami švietimo sektoriaus darbuotojai, vėliau bus skiepijami senjorai, pradedant nuo pačių vyriausiųjų. Kaip tam pasiruošta? Vilniaus meras Remigijus Šimašius

Prieš 30 metų, 1991 metų vasario 9 d. Lietuvoje surengtas pirmasis plebiscitas. Kuo jis buvo svarbus prieš 30 metų ir šiandien - Aukščiausiosios Tarybos - atkuriamojo seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis ir Mykolo Romerio universiteto profesorius, vienas iš plebiscito rengėjų Vytautas Sinkevičius.

Ekspertai sako, kad dėl karantinų ir uždaryto verslo gali dvigubai išaugti fizinių bankrotų Lietuvoje. Kol bankai nesiima sankcijų prieš skolininkus, o valstybė moka kompensacijas verslui, tol situacija stabili. Tačiau viskas gali pasikeisti, kai baigsis karantinas.Tema domėjosi Marius Jokūbaitis.

Išskirtinis Premjerės Ingridos Šimonytės interviu Lietuvos radijui.

Sporto pranešimai. Studijoje Marius Andrijauskas.

Savaitės komentaras. Autorius – apžvalgininkas Virginijus Savukynas.

Ved. Rūta Kupetytė

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.