Nenušaunami siužetai. Hermetiniai detektyvai

Nenušaunami siužetai

2021.07.19 21:05

Nenušaunami siužetai. Hermetiniai detektyvai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Nenušaunamų siužetų“ laidos vedėjai, išgirdę apsnigtų ir be eletros likusių žmonių dejones, prisimena hermetinius detektyvus, specialią detektyvų rūšį, kuriuose veiksmas vyksta kokioje nors nuo pasaulio atskirtoje vietoje – saloje, užsnigtame name ar dykumoje, sugedus transportui. Ir veiksmas ten ne bet koks, o daromos įvairiausios ir išradingiausios žmogžudystės.

Laidoje su pasigėrėjimu aptariama klasika - Agathos Christie romanas „Paskui nebeliko nė vieno“, o jam foną sudaro Lucy Foley knygos „Medžioklės namelis“ (The Hunting Party) ir „Svečių sąrašas“ (The Guest List), naujausias Ruth Ware detektyvas „Vienas po kito“ (One by One) ir tos pačios autorės senesnis romanas „Ponios Vestuei mirtis“ (The Death of Mrs. Westaway).

Kaip visuomet, pagrindinės temos knygos vedėjams primena šalutines patirtis, tad laidoje dar pakalbama apie naujausią Peter Swanson romaną „Aštuonios tobulos žmogžudystės“ (Eight Perfect Murders), o pokalbis užbaigiamas dar vienu klasikiniu kūriniu - Josephine Tey romanu „Brat Farrar“.

Ved. Rasa Drazdauskienė ir Ernestas Parulskis

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Laidoje du patyrę detektyvų skaitytojai aptaria detektyvinių romanų būsenas pasaulyje ir Lietuvoje, pakeliui užkabindami ir naujienas iš kinematografinių detektyvų pasaulio. Laida transliuojama pirmadieniais 18.12 val.

Kiti laidos epizodai

Nenušaunami siužetai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.