60 minučių. Kaip vertinamas valdžios karantino valdymas ir komunikacija su visuomene?

60 minučių

2021.02.08 17:05

60 minučių. Kaip vertinamas valdžios karantino valdymas ir komunikacija su visuomene?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Vyriausybės ekstremaliųjų situacijų komisija siūlo laisvinti karantino ribojimus atsižvelgiant į sergamumą. Vyriausybei taip pat siūloma priimti sprendimus dėl dvejų lygių karantino, nacionalinio ir savivaldos, kuomet atskirai savivaldybei pasiekus geresnius rezultatus būtų galimas lengvesnis režimas.

Kaip valdžios karantino valdymą ir bendravimą su visuomene mato komunikacijos ekspertai?

Kas sutrukdė pradėti eksperimentinį pradinukų ugdymą Vilniaus progimnazijoje?

Siekiant sumažinti naujų koronaviruso mutacijų plitimo riziką, stiprinama į Lietuvą iš užsienio atvykstančių keleivių patikra oro uostuose ir Klaipėdos jūrų uoste. Pasak Susisiekimo ministerijos, kontrolės punktuose bus tikrinamos keleivių užpildytos Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nustatytos anketos, įvertinami keleivių turimi COVID-19 tyrimų rezultatai ir jų atlikimo laikas. Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose bus perorganizuoti atvykstančiųjų srautai.

Artimiausią parą žemesnio slėgio laukas pildys sniego atsargas, o sustiprėjęs žvarbus šiaurės rytų vėjas vietomis kels pūgą.

Po penkiolikos metų bylinėjimosi teismuose, verslininkai prarado viltį ir pradėjo griauti "Nidos seklyčios" svečių namus. Verslininkai nemato galimybių pastatą išsaugoti, tačiau pastatų nugriovimas valstybei gali kainuoti apie pustrečio milijono eurų.

Ved. Deividaas Jursevičius

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
{#article}}