Gimtoji žemė. Nauji reikalavimai – dar vienas smūgis mažiems ūkiams

Gimtoji žemė

2021.02.08 06:07

Gimtoji žemė. Nauji reikalavimai – dar vienas smūgis mažiems ūkiams

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Smulkių pieno ūkių šeimininkus baugina reikalavimas, kad kiekvienas pieno gamintojas turi būti įsirengęs šaldytuvą. Kol kas duotas dvejų metų pereinamasis laikotarpis. Ar įpirks smulkūs pieno gamintojai šaldymo įrangą, o gal trauksis iš pieno verslo?

Jaunasis Ignalinos r. ūkininkas Liudvikas Luneckas mėsinių galvijų auginimą pasirinko prieš 5 metus, iš sostinės sugrįžęs į kaimą. Nors dabar tenka vadybininko, darbininko, statybininko ir kitus darbus išbandyti, jaunas žmogus neabejoja teisingai pasirinkęs. Ir kol kas jam sekasi.

Spindulinės pupuolės – ankštiniai augalai, gerai žinomi Indijoje, Kinijoje, Pietryčių Azijos šalyse, pradeda populiarėti ir Lietuvoje. Kuo pupuolės naudingos, ką svarbu žinoti auginant jų ūglius?

Ved. Regina Montvilienė

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pasakojimai apie gyvenimą ir darbus kaime. Agrarinio sektoriaus aktualijos ir naujovės, kaimo bendruomenių veikla, ne žemės ūkio verslo kaime ypatumai, naudingi patarimai augalų mėgėjams, gamtininko komentarai, užsienio šalių ūkininkų istorijos. Laida ne tik kaimo, bet ir miesto žmonėms. Laida transliuojama darbo dienomis 06.05 val.

Kiti laidos epizodai

Gimtoji žemė

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.