Pasaulio 5. 2021 – klimato diplomatijos metai

Pasaulio 5

2021.02.07 12:10

Pasaulio 5. 2021 – klimato diplomatijos metai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Į Paryžiaus klimato susitarimą sugrįžusių Jungtinių Amerikos Valstijų pasiuntinys klimatui Johnas Kerry sako, kad š.m. lapkritį vyksianti Jungtinių Tautų klimato konferencija (COP26) yra „paskutinis geriausias šansas“ išvengti sunkiausių klimato krizės pasekmių. Ar realu Vašingtonui susigrąžinti autoritetą globalioje kovoje su klimato kaita po ketverių D. Trumpo kadencijos metų?

Šiuo ir kitais klausimais kalbamės su Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos tarybos nare, Europos klimato pakto ambasadore Rasa Tumaševičiūte ir Wilfrido Laurier universiteto profesoriumi Simonu Dalby.

Ved. Lukas Kivita

logo

„Pasaulio 5“ – svarbiausių tarptautinių aktualijų analizė, kurioje klausimus užduodate ne tik mes, bet ir klausytojai. Įvykius aptariame penkiais pjūviais, kuriuos diktuoja LRT radijo klausytojai ir Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai. Atsakymų į jūsų klausimus padės ieškoti politologai, apžvalgininkai ir politikos formuotojai. Visa tai – kad geriau suprastumėte, kas diktuoja užsienio politikos darbotvarkę. Laida transliuojama sekmadieniais 12.10 val.

Kiti laidos epizodai

Pasaulio 5

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.