Koncertas vienam. Kostas Smoriginas

Koncertas vienam

2021.02.05 19:00

Koncertas vienam. Kostas Smoriginas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

„Koncertas vienam“ – pandemijos įkvėptas LRT KLASIKOS koncertų ciklas iš tuščių koncertų salių. Scenose pripažinti operos balsai rengia kamerinės muzikos rečitalius, kurie radijo bangomis tiesiogiai pasibeldžia į kiekvieno klausytojo namus. Tiesa, koncertų salė nėra visiškai tuščia, joje – vienas klausytojas.

Ciklą pradeda operos solisto Kosto Smorigino (baritonas) ir Evelinos Pilipavičiūtės (fortepijonas) koncertas. Programoje Modesto Musorgskio vokalinis ciklas „Mirties dainos ir šokiai“, Demono romansas ir arija iš Antono Rubinšteino operos „Demonas“ ir 30-asis ir 153-iasis sonetai iš Dmitrijaus Kabalevskio vokalinio ciklo „10 Šekspyro sonetų“. Tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės filharmonijos.

Ved. Gerūta Griniūtė ir Rasa Murauskaitė

logo

„Koncertas vienam“ – pandemijos įkvėptas LRT KLASIKOS koncertų ciklas iš tuščių koncertų salių. Scenose pripažinti operos balsai rengia kamerinės muzikos rečitalius, kurie radijo bangomis tiesiogiai pasibeldžia į kiekvieno klausytojo namus. Tiesa, koncertų salė nėra visiškai tuščia, joje – vienas klausytojas. Kaip jaučiasi atlikėjai, koncertuodami tūkstančiams per radiją, bet vieninteliam žmogui salėje? Ką keičia tas vienintelis salėje esantis klausytojas? Koncertų transliacijos parengtos bendradarbiaujant su AGATA

Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.