60 minučių. Dėl verslo atlaisvinimo bus sprendžiama pirmadienį

60 minučių

2021.02.05 17:05

60 minučių. Dėl verslo atlaisvinimo bus sprendžiama pirmadienį

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad keičiantis pandeminei situacijai, reikia ieškoti saugios pusiausvyros tarp epidemiologinių ir socialinių bei ekonominių tikslų. Tai šalies vadovas pareiškė po susitikimo su prekybininkų atstovais.

Nepatenkinti karantino sąlygomis, didžiuosiuose miestuose piketavo mažieji prekybininkai ir grožio specialistai.

Dalis Lietuvos europarlamentarų abejoja planu iki vasaros pabaigos paskiepyti 70 proc. Europos Sąjungos gyventojų, todėl paragino atsargiai skleisti tokią informaciją, nekurstant vilčių.

Ką Maskvoje nuveikė Europos Sąjungos diplomatijos vadovas?

Kinijos Hubėjaus provicijoje, Uhane, Pasaulio sveikatos organizacijos ekspertai atlieka tyrimą dėl koroanaviruso kilmės. Ten 2019-ųjų pabaigoje kilo COVID-19 protrūkis. Po ilgai trukusių derybų su Kinija ir dviejų savaičių privalomos mokslininkų izoliaciojos, organizacijos tyrėjai visą savaitę lankosi ligoninėse, tyrimų centruose bei turguje, kuriame aptikta didelė dalis pirmųjų koronaviruso atvejų.

Seime diskutuota dėl neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių.

Ved. Simona Vasiliauskaitė

logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.